Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0212 588 64 74 0850 259 40 42

Hakkımızda

Yılların bilgi ve birikimini en verimli şekilde kullanan firmamız Stud Çivi Kaynak Uygulamalarında dünya çapında bu hizmette lider olan Nelson marka Stud Çivi Kaynak Makinasının en profesyonel serisini kullanmaktadır. Bu uygulamada hem hızlı hem de kaliteli hizmet vererek siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Her geçen gün referans yelpazesini genişleterek ilerleyen Bayrakcı Metal, Stud Çivisi Kaynağı Uygulamaları konusunda ihtiyaçlarınıza yönelik uygulama ve çözümleriyle bu hizmette öncü olma yolunda ilerlemesine devam etmektedir. Profosyonel ekip ve ekipmanlarımızla sunduğumuz Stud Çivisi Kaynağı Uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Stud Çivisi çelik profil ile kompozit döşemeyi birbirine bağlamak amacı ve kesme kuvvetini aktaran bir çelik bağlantı ürünüdür. Beton, trapez ve çelik yapının beraber çalışabilmesi için Stud Çivisi denilen kompleks alaşımlı kaynak parçaları ile yapılır. Çivilerin her biri 2 ton kaldırma gücüne sahiptir. Montaj yapılacak olan çelik profillerin kalınlığı minimum 8mm olması gerekmektedir. Metal veya metal alaşımlarının oksitlenme veya diğer kimyasal etkilerle aşınmasını engellemek amacıyla Stud Çivisinin üstünde minimum 25-30mm bir beton tabakası olmalıdır. Stud Çivisini çelik profile bağladıktan sonra çivi boyunca yaklaşık 5mm bir kısalma görülür. Stud Çivisinin kalınlığı kaynaklanacak Stud Çivisi miktarını azaltır ve bu yüzden genellikle 19mm Stud Çivisi kullanılır.